Casemanagers dementie

Als huisarts zult u steeds vaker patiënten zien die de diagnose dementie krijgen. Marente heeft acht casemanagers dementie die de patiënt en mantelzorger begeleiden tijdens het gehele dementieproces.

Een casemanager helpt onder andere bij het inschakelen van de juiste zorg- en dienstverlening. U kunt iemand direct naar hen doorverwijzen. In overleg met het wijkteam en de wijkverpleegkundige wordt de indicatie gesteld.

Contactgegevens casemanagers dementie

 

Plaats Casemanagers Telefoonnummer E-mailadres
Leiden 
Voorschoten
Lilly van Doorn 06-23073693 lilly.vandoorn@marente.

Leiden
Oegstgeest
Voorhout
Warmond

Ineke Reijken
Anne-Wil Pesschier

06-15037769
06-23192349

ineke.reijken@marente.nl
anne-wil.pesschier@marente.nl

Noordwijk
Noordwijkerhout

Cecile Jumelet

06-23085413

cecile.jumelet@marente.nl

Hillegom+ Lisse

Yvonne Snelderwaard

06-23156269

yvonne.snelderwaard@marente.nl

Hillegom

Tineke Kager

06-23230543

tineke.kager@marente.nl

Katwijk
Rijnsburg 
Valkenburg
Sassenheim

Carolien Glasbergen 
Trudie den Blanken

06-23077495
06-23075371

carolien.glasbergen@marente.nl
trudie.denblanken@marente.nl

In de meeste gevallen wordt casemanagement dementie vergoed vanuit de basisverzekering. Het valt dan onder de indicatie wijkverpleging en er geldt geen eigen bijdrage. Er zijn uitzonderingen mogelijk waarbij de begeleiding door een casemanager alleen vanuit de Wmo of de Wlz vergoed wordt. Dan gelden er andere regels omtrent indicatiestelling en eigen bijdrage, waar de casemanager de cliënt uiteraard bij kan ondersteunen.